Op je plek bij Enexis.

Heb je een technische achtergrond op (v)mbo-niveau? Dan is Enexis een interessante, stabiele werkgever voor jou! Want met het oog op de toekomst, richten wij ons sterk op (v)mbo’ers die bij ons aan de slag kunnen. In onze organisatie kun je veel ervaring opdoen, veel leren, en praktijk en theorie combineren. Met opleidingsscholen in drie regio’s biedt Enexis jou alle ruimte om het vak te leren. Of je nu aan het begin staat van je technische carrière, of je loopt al wat jaartjes mee en wilt jezelf verder ontwikkelen: bij Enexis ben je op je (werk)plek!

Stage en opleiden

Werken voor een diploma

Met je diploma vmbo Techniek kun je bij ons werken én verder leren. Bijvoorbeeld voor gas- of elektromonteur. In het werk- & leertraject werk je vier dagen voor Enexis en ga je één dag per week naar school. In het veld werk je samen met een ervaren monteur. De rest van de kennis doe je op via je praktijkbegeleider en de docenten van onze eigen praktijkschool. De algemene theoretische vakken volg je op een ROC bij jou in de buurt.

Enexis betaalt de opleidingskosten en zorgt voor jouw begeleiding gedurende het hele traject. Vanaf de eerste dag verdien je het minimum jeugdloon. Daarnaast krijg je een onregelmatigheidstoeslag. En als je tijdens je opleiding je rijbewijs haalt, vergoeden we een groot deel van de kosten daarvan. Haal je na twee jaar je diploma, dan krijg je van ons een vast contract en leiden wij je verder op tot volledig zelfstandig monteur.

Wil je weten hoe je het werk- & leertraject traject doorloopt? Lees dan ons spoorboekje(pdf).

 

Een kijkje achter de schermen

Zoek je een geschikte stageplaats? En wil weten wat werken bij Enexis inhoudt? Wij bieden je een uitdagend stageprogramma waarmee je in aanraking komt met alle aspecten van het vak. Je krijgt een goede stagevergoeding en uiteraard volop kansen op een baan na je studie. Interesse? Laat het ons weten!